Vyrážečka GSX Sr

Vyrážečka Bauer GSX je základním modelem vyrážeček Bauer. Byl by škoda uvažovat o této vyrážečce jako pouze o modelu pro hobby brankáře.... více informací »
Vyrážečka GSX Sr
Značka: Bauer
3 899 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka Bauer GSX je základním modelem vyrážeček Bauer. Byl by škoda uvažovat o této vyrážečce jako pouze o modelu pro hobby brankáře....

Vyrážečka Bauer GSX je základním modelem vyrážeček Bauer. Byl by škoda uvažovat o této vyrážečce jako pouze o modelu pro hobby brankáře. Skvěle poslouží i brankáři, který hledá svoji první seniorskou vyrážečku a to díky vysokému standardu provedení a použitým materiálům. Konstrukce této vyrážečky spojuje to nejlepší z obou řad Vapor a Supreme a to pohyblivost límce Vapor a pokrytí odrazové desky Supreme. Dlaň rukavice je nyní podobná hráčské a díky tomu má gólman lepší cit a spojení s hokejkou. Na této kartě nabízíme seniorskou velikost pro menší vyrážečku klikněte na kategorii intermediate nebo případně junior. Nejprodávanější výrobek je k dispozici aktuálně na stránkách ve známé sekci vyrážečky! Nyní najdete parádní výrobky z této rubriky ve slevě.

Tento oblíbený produkt Vyrážečka GSX Sr od dodavatele se skvělou pověstí Bauer jde nakoupit právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 3 899 Kč.