Vyrážečka Supreme S27 Jr – WHT

Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13 let. Vnější část... více informací »
Vyrážečka Supreme S27 Jr - WHT
Značka: Bauer
1 159 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13 let. Vnější část...

Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13 let. Vnější část vyrážečky je vyrobena z pěny, která dobře absorbuje nárazy. Vaše dítě bude v bezpečí i před tvrdšími střelami vrstevníků. Speciální materiál Ivory Nash je odolný proti odření a zároveň po zápase rychle uschne, takže budete rychle připraveni na další bitvu. Vnitřek rukavice je ze speciálního materiálu, který dobře odvádí pot a eliminuje zápach.Hodně oblíbený produkt jde získat bez problémů tady na našem webu v sekci vyrážečky. Nyní pořídíte akční kousky z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Značka Bauer dlouhodobě prodává špičkové výrobky.

Kvalitní produkt Vyrážečka Supreme S27 Jr - WHT od populárního výrobce Bauer snadno můžete získat ještě dnes za báječnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 159 Kč.