Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT

Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte pouze z celobílé varianty. Dlaň rukavice je pokryta výstelkou... více informací »
Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT
Značka: Bauer
10 499 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte pouze z celobílé varianty. Dlaň rukavice je pokryta výstelkou...

Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte pouze z celobílé varianty. Dlaň rukavice je pokryta výstelkou Hypersence, která poskytuje brankáři skvělý cit při držení hokejky. Nová rukavice má také oproti předešlému modelu menší velikost, což zamezuje nežádoucímu rolování materiálu při držení hokejky. Ochranu prstů jsme zesílili patentovanou pěnou Poron. Na boční straně rukavice najdeme boční odnímatelný nastavitelný chránič ukazováčku. Odrazová deska je zesílena Curv® kompozitem, díky tomu nejenom, že skvěle odráží puky ale i dobře drží tvar a to až „na věky“.
Zcela unikátní kus Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT dostanete nyní tu na stránkách ve známé kategorii vyrážečky! Nyní můžete získat unikátní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu.

Nový produkt Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT od kvalitní společnosti Bauer máte možnost dostat teď skutečně levně! Právě teď jen za 10 499 Kč.