Vyrážečka Vapor X2.7 Jr

Juniorská verze vyrážečky X2.7 v celobílém provedení. FRT - vyrážečka v levé ruce REG - vyrážečka v pravé ruce Vyrážečka Vapor X2.7 má... více informací »
Vyrážečka Vapor X2.7 Jr
Značka: Bauer
1 679 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská verze vyrážečky X2.7 v celobílém provedení. FRT - vyrážečka v levé ruce REG - vyrážečka v pravé ruce Vyrážečka Vapor X2.7 má...

Juniorská verze vyrážečky X2.7 v celobílém provedení. FRT – vyrážečka v levé ruce REG – vyrážečka v pravé ruce Vyrážečka Vapor X2.7 má úplně nový tvar. Jedná se o vyrážečku jednodílné konstrukce, která poskytuje lepší celkovou stabilitu a lepší odraz puku, když brankář sráží puk do rohu. Vyrážečka X2.7 je určena pro rekreační brankáře, kteří jsou na ledě jednu až tři hodiny týdně. Vyrábí se i ve verzi senior a je vhodná pro brankáře, kteří hledají skvělý fit a kvalitu. Jednodílná konstrukce IVORY NASH dlaň Žádaný produkt Vyrážečka Vapor X2.7 Jr jde sehnat právě tady na našem webu v sekci vyrážečky! Podívejte se na parádní zboží z této populární kategorie snadno online.

Tento kvalitní kus Vyrážečka Vapor X2.7 Jr od výrobce s dlouholetou historií Bauer lze pořídit právě za rozumné peníze! Nyní pořídíte od 1 679 Kč.