Winnwell Balónek Winnwell Glow in the dark, svítící, Medium

Tento velmi žádaný produkt Winnwell Balónek Winnwell Glow in the dark, svítící, Medium naleznete právě teď tady a teď na našem webu v sekci... více informací »
Winnwell Balónek Winnwell Glow in the dark
Značka: Winnwell
139 Kč
DO OBCHODU >
Tento velmi žádaný produkt Winnwell Balónek Winnwell Glow in the dark, svítící, Medium naleznete právě teď tady a teď na našem webu v sekci...

Tento velmi žádaný produkt Winnwell Balónek Winnwell Glow in the dark, svítící, Medium naleznete právě teď tady a teď na našem webu v sekci hokejové doplňky. Vyhledejte si ostatní výrobky z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Balónek WinnWell Glow In The Dark  je klasický hokejbalový míček určený  pro hokejbal a street hokej, který dominuje především skvělým zbarvením.

Balónek WinnWell Glow In The Dark  je klasický hokejbalový míček určený  pro hokejbal a street hokej, který dominuje především skvělým zbarvením.

Míček je dostupný v tvrdosti medium. Jednotlivé tvrdosti jsou doporučeny používat v závislosti na teplotě vzduchu. Při vyšších teplotách je vhodnější používat tvrdší balónky a naopak. Míček dominuje především skvělým zbarvením, díky kterému ho uvidíte i ve tmě.

 

Specifikace

Velikost:

Průměr 65 mm

Hmotnost:

50 gramů

Hustota:

Střední

Další:

Svítí ve tmě

Kvalitní produkt Winnwell Balónek Winnwell Glow in the dark, svítící, Medium od známé kvalitní značky Winnwell lze pořídit právě zde skutečně levně. Výhodně teď u nás za 139 Kč.