Winnwell Balónek Winnwell Liquid Filled, žlutá, Soft

Balónek Winnwell Liquid Filled je vhodný pro hokejbal a street hokej. Balónek Winnwell Liquid Filled je vhodný pro hokejbal a street hokej. Tento míček... více informací »
Winnwell Balónek Winnwell Liquid Filled
Značka: Winnwell
139 Kč
DO OBCHODU >
Balónek Winnwell Liquid Filled je vhodný pro hokejbal a street hokej. Balónek Winnwell Liquid Filled je vhodný pro hokejbal a street hokej. Tento míček...

Balónek Winnwell Liquid Filled je vhodný pro hokejbal a street hokej.

Balónek Winnwell Liquid Filled je vhodný pro hokejbal a street hokej.

Tento míček je vhodný pro hokejbal a street hokej. Jednotlivé tvrdosti jsou doporučeny používat v závislosti na teplotě vzduchu. Při vyšších teplotách je vhodnější používat tvrdší balónky a naopak. Trochu vylepšený míček, který je vhodný na hokejbal do teplého počasí. Vylepšení je v podobě kapaliny, která je uvnitř míčku.

Popis:

Kapalina uvnitř míčku, street míč, vyrobený pro použití v horkém počasí

Specifikace:

Velikost:

Průměr 65 mm

Hmotnost:

50 gramů

Hustota:

Pevný

Tento exkluzivní výrobek Winnwell Balónek Winnwell Liquid Filled, žlutá, Soft najdete zrovna tady a teď na našem webu zařazený v kategorii hokejové doplňky! Nyní si můžete vybrat akční zboží ve zmíněné kategorii ve výhodné akci!

Unikátní kus Winnwell Balónek Winnwell Liquid Filled, žlutá, Soft od výrobce Winnwell jednoduše můžete pořídit momentálně na webu za skvělou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 139 Kč.