Winnwell Balónek Winnwell, oranžová, Medium

Vysoce kvalitní produkt můžete sehnat teď tady na stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Prozkoumejte parádní výrobky z této známé... více informací »
Winnwell Balónek Winnwell
Značka: Winnwell
79 Kč
DO OBCHODU >
Vysoce kvalitní produkt můžete sehnat teď tady na stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Prozkoumejte parádní výrobky z této známé...

Vysoce kvalitní produkt můžete sehnat teď tady na stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Prozkoumejte parádní výrobky z této známé sekce za rozumné peníze! Klasický hokejbalový balónek značky Winnwell. Míček vhodný pro hokejbal nebo street hokej.

Klasický hokejbalový balónek značky Winnwell. Míček vhodný pro hokejbal nebo street hokej. Míček dostupný ve třech tvrdostech – soft, medium a hard. Jednotlivé tvrdosti jsou doporučeny používat v závislosti na teplotě vzduchu. Při vyšších teplotách je vhodnější používat tvrdší balónky a naopak:
Soft – měkký  – méňě jak 0°
Medium – střední – 0-20°C
Hard – tvrdý – více jak 20°C

Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem!  

  • rozměr: 65mm
  • hmotnost: 50g
Zlevněný produkt Winnwell Balónek Winnwell, oranžová, Medium od přední značky Winnwell lze sehnat právě teď v naší nabídce za outletovou cenu! Levně za 79 Kč.