Winnwell Batoh Winnwell Back Pack, černá, Senior, 25″

Výjimečný produkt Winnwell Batoh Winnwell Back Pack, černá, Senior, 25" jde sehnat rovnou tady u nás zařazený v rubrice hokejové tašky. Prozkoumejte... celý popis>
Winnwell Batoh Winnwell Back Pack
Značka: Winnwell
1 999 Kč
DO OBCHODU >

Výjimečný produkt Winnwell Batoh Winnwell Back Pack, černá, Senior, 25″ jde sehnat rovnou tady u nás zařazený v rubrice hokejové tašky. Prozkoumejte další kusy ve zmiňované sekci za skvělou cenu!
Batoh Winnwell BackPack je praktický batoh bez koleček na hokejovou výstroj od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL!

Batoh Winnwell Back Pack je praktický batoh bez koleček na hokejovou výstroj od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určený je pro všechny, kdo chtějí svojí výstroj mít perfektně porovnanou a nosit ji stylově na zádech. Batoh má jednu velkou kapsu, dvě postranní kapsy na brusle a jednu přední kapsu na prádlo. Vyrobený je z odolného polyesteru.

Senior 25″ x 18″ x 18″
Junior 24″ x 16″ x 18″

Vysoce kvalitní kus Winnwell Batoh Winnwell Back Pack, černá, Senior, 25" od kvalitní společnosti Winnwell naleznete zrovna dnes ve slevě. Na našich stránkách za 1 999 Kč.