Winnwell Batoh Winnwell Wheel Back Pack, černá, Senior, 25″

Batoh Winnwell Whell BackPack je praktický batoh s kolečky na hokejovou výstroj od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Batoh Winnwell... více informací »
Winnwell Batoh Winnwell Wheel Back Pack
Značka: Winnwell
2 999 Kč
DO OBCHODU >
Batoh Winnwell Whell BackPack je praktický batoh s kolečky na hokejovou výstroj od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Batoh Winnwell...

Batoh Winnwell Whell BackPack je praktický batoh s kolečky na hokejovou výstroj od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL!

Batoh Winnwell Back Pack je praktický batoh s kolečky na hokejovou výstroj od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určený je pro všechny, kdo chtějí svojí výstroj mít perfektně porovnanou. Batoh má jednu velkou kapsu, dvě postranní kapsy na brusle a jednu přední kapsu, kolečka a teleskopické madlo. Vyrobený je z odolného polyesteru.

Specifikace

Velikost:

Senior 25″ x 18″ x 18″ 

 Junior 24″ x 16″ x 18″

Materiál:

600D polyester s PVC podkladem

Zapínání:

Zip(#10)

Popruh:

 

5cm pásy o šířce

 Další:

 Kola, Teleskopické madlo


Zlevněný produkt najdete bezprostředně na stránkách v oblíbené sekci hokejové tašky. Připravili jsme vyjímečné zboží z této oblíbené sekce za nejnižší cenu.

Tento akční a ve slevě výrobek Winnwell Batoh Winnwell Wheel Back Pack, černá, Senior, 25" od výrobce se zárukou kvality Winnwell jednoduše seženete tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte jen za 2 999 Kč.