Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW1 INT, Intermediate, 23″, L, PS141

Brankařská hokejka WinnWell GXW 1 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, vhodná pro rekreační a hobby hráče Brankařská hokejka WinnWell GXW... více informací »
Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW1 INT
Značka: Winnwell
1 069 Kč
DO OBCHODU >
Brankařská hokejka WinnWell GXW 1 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, vhodná pro rekreační a hobby hráče Brankařská hokejka WinnWell GXW...

Brankařská hokejka WinnWell GXW 1 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, vhodná pro rekreační a hobby hráče

Brankařská hokejka WinnWell GXW 1 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, vhodná pro rekreační a hobby hráče . Je vyrobená z vícevrstvého březového dřeva, je velmi lehká a odolná.

Shaft hokejky má dřevěný základ z vícevrstvé břízy a je vyztužen laminátem na zvýšení odolnosti. Příložník je z pružného osikového dřeva a čepel je pro změnu z jasanového dřeva a je vyztužena na ochranu před silnými nárazy.

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminované dřevo

Konstrukce čepele:

ABS laminované

Délky pádla:

SR – 26″
INT – 23“

JR – 21″

YTH – 18″

Tento vynikající produkt Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW1 INT, máte možnost dostat rovněž na našich stránkách umístěný v sekci hokejky. Připravili jsme parádní kusy z této kategorie za akční cenu!

Tento unikátní výrobek Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW1 INT, Intermediate, 23", L, PS141 od známé kvalitní značky Winnwell naleznete na našich stránkách teď právě v akci. Produkt koupíte teď u nás za 1 069 Kč.