Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW1 SR, Senior, 26″, L, PS141

Brankařská hokejka WinnWell GXW 1 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, vhodná pro rekreační a hobby hráče Brankařská hokejka WinnWell GXW... více informací »
Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW1 SR
Značka: Winnwell
1 099 Kč
DO OBCHODU >
Brankařská hokejka WinnWell GXW 1 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, vhodná pro rekreační a hobby hráče Brankařská hokejka WinnWell GXW...

Brankařská hokejka WinnWell GXW 1 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, vhodná pro rekreační a hobby hráče

Brankařská hokejka WinnWell GXW 1 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, vhodná pro rekreační a hobby hráče . Je vyrobená z vícevrstvého březového dřeva, je velmi lehká a odolná.

Shaft hokejky má dřevěný základ z vícevrstvé břízy a je vyztužen laminátem na zvýšení odolnosti. Příložník je z pružného osikového dřeva a čepel je pro změnu z jasanového dřeva a je vyztužena na ochranu před silnými nárazy.

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminované dřevo

Konstrukce čepele:

ABS laminované

Délky pádla:

SR – 26″
INT – 23“

JR – 21″

YTH – 18″

Zcela unikátní produkt Winnwell Brankářská hokejka Winnwell máte možnost najít bezprostředně u nás zařazený v sekci hokejky! Máme pro vás vyjímečné kousky z této známé sekce za výborné peníze.

Oblíbený a akční produkt Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW1 SR, Senior, 26", L, PS141 od našeho předního výrobce Winnwell seženete zde teď právě za mimořádně nízkou cenu. Cena již od 1 099 Kč.