Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR, Senior, 27″, R, PS141

Brankářská hokejka Winnwell GXW3 je hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je především pro... celý popis>
Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR
Značka: Winnwell
2 799 Kč
DO OBCHODU >

Brankářská hokejka Winnwell GXW3 je hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je především pro poloprofesionální brankáře a náročné hobby brankáře.

Brankařská hokejka WinnWell GXW 3 je velmi oblíbená hokejka pro gólmany, je to hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je především pro poloprofesionální brankáře a náročné hobby brankáře a je vyrobená z vícevrstvého březového dřeva. Je velmi lehká a odolná.

Shaft hokejky má dřevěný základ z vícevrstvé břízy a je vyztužen laminátem na zvýšení odolnosti. Příložník je z pružného osikového dřeva a čepel je pro změnu z jasanového dřeva a je vyztužena na ochranu před silnými nárazy

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminovaná březová šachta

Konstrukce čepele:

Sklolaminát + laminát

Délky pádel a křivky čepelí:

SR – 25″, 26″, 27″

PS-134 a PS141


Nový produkt Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR, Senior, 27″, R, PS141 jde získat bezstarostně na stránkách ve známé kategorii hokejky. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci za super cenu.

Kvalitní a žádaný produkt Winnwell Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR, Senior, 27", R, PS141 pocházející od značky Winnwell můžete koupit aktuálně za super cenu. Za bezkonkureční cenu 2 799 Kč.