Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Winnwell Jill Compression SR, Senior, XL

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou... více informací »
Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Winnwell Jill Compression SR
Značka: Winnwell
990 Kč
DO OBCHODU >
Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou...

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. 

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. 

Lehký, anatomicky tvarovaný a pevný suspenzor ochrání, ale zároveň neomezuje v pohybu. Použitý materiál skvěle odvádí vlhkost. Suché zipy na nohavicích suplují funkci podvazků a skvěle drží štulpny na správném místě. Pohodlné a příjemné spodky, které mají kompresní střih a jsou vhodné pod hokejové kalhoty.

Materiál: Polyester, Spandex

Specifikace:

Výrobní:

Odvod vlhkosti polyester/spandex shell

Ochrana zabezpečena:

Chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legií

Ochrana:

Suspenzor v ceně

Ve slevě produkt Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Winnwell Jill Compression SR, Senior, XL jde sehnat snadno tady a teď na našem webu v rubrice hokejové doplňky. Podívejte se na ještě ostatní produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu!

Oblíbený a kvalitní produkt Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Winnwell Jill Compression SR, Senior, XL od značky se zárukou kvality Winnwell najdete právě dnes v akci. Akční cena od 990 Kč.