Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Winnwell Jill Compression YTH, Dětská, XS

Tento oblíbený produkt dostanete teď na webu v oblíbené kategorii hokejové doplňky. Nyní můžete najít skvělé produkty z této sekce za super... více informací »
Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Winnwell Jill Compression YTH
Značka: Winnwell
849 Kč
DO OBCHODU >
Tento oblíbený produkt dostanete teď na webu v oblíbené kategorii hokejové doplňky. Nyní můžete najít skvělé produkty z této sekce za super...

Tento oblíbený produkt dostanete teď na webu v oblíbené kategorii hokejové doplňky. Nyní můžete najít skvělé produkty z této sekce za super ceny.
Kalhoty se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní Kalhoty pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. 

Kalhoty se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní Kalhoty pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. 

Lehký, anatomicky tvarovaný a pevný suspenzor ochrání, ale zároveň neomezuje v pohybu. Použitý materiál skvěle odvádí vlhkost. Suché zipy na nohavicích suplují funkci podvazků a skvěle drží štulpny na správném místě. Pohodlné a příjemné spodky, které mají kompresní střih a jsou vhodné pod hokejové kalhoty.

Materiál: Polyester, Spandex

Specifikace:

Výrobní:

Odvod vlhkosti polyester/spandex shell

Ochrana zabezpečena:

Chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legií

Ochrana:

Suspenzor v ceně

Unikátní a oblíbený výrobek Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Winnwell Jill Compression YTH, Dětská, XS od populární značky Winnwell můžete najít na našich stránkách za báječnou cenu! Stojí teď u nás 849 Kč.