Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Compression SR, Senior, XL

Dámské kompresní kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jill Compression SR jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou... více informací »
Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Compression SR
Značka: Winnwell
859 Kč
DO OBCHODU >
Dámské kompresní kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jill Compression SR jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou...

Dámské kompresní kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jill Compression SR jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj.

Dámské kompresní kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jill Compression SR jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. Lehký a integrovaný suspenzor ochrání vaše intimní partie, ale zároveň neomezuje v pohybu.

Kompresní hokejové šortky značky WinnWell jsou ideální pro hokejové hráčky, jenž hledají pohodlné a příjemné spodky pod hokejové kalhoty. Anatomicky tvarovaný suspenzor zajistí spolehlivou ochranu citlivých partií.

Suché zipy na kalhotech suplují funkci podvazků a skvěle drží štulpny na správném místě.

Díky kompresnímu střihu kalhot budete schopni podávat maximální výkon po delší dobu.

 

 Specifikace

Materiál:

Odvod vlhkosti 85% polyester/15% spandex shell

Ochrana zabezpečena:

Pánevní chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legínou gumou

Ochranu:

Soft-oboustranný pánevní chránič v ceně

Oblíbený a kvalitní výrobek Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Compression SR, Senior, XL jde získat bez obtíží na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky! Nyní koupíte akční zboží z této kategorie z pohodlí domova.

Designový produkt Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Compression SR, Senior, XL od našeho známého výrobce Winnwell můžete dostat u nás teď za super cenu. Nabídka od 859 Kč.