Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh SR, Senior, XS

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh SR jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. Dámské... více informací »
Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh SR
Značka: Winnwell
690 Kč
DO OBCHODU >
Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh SR jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. Dámské...

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh SR jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj.

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh SR jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. Lehký, integrovaný a  pevný suspenzor ochrání vaše intimní partie, ale zároveň neomezuje v pohybu.

Kompresní hokejové šortky značky WinnWell jsou ideální pro hokejové hráčky, jenž hledají pohodlné a příjemné spodky pod hokejové kalhoty. Díky síťovanému polyesterovému materiálu jsou kraťasy velmi vzdušné. Anatomicky tvarovaný suspenzor zajistí spolehlivou ochranu citlivých parti a drží na svém místě, díky pružným páskům.

Suché zipy na kalhotech suplují funkci podvazků a svěle drží štulpny na správném místě.

 

Specifikace

Materiál: Prodyšná polyesterová síťovina
Ochrana zabezpečena: Pánevní chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legínou gumou
Ochranu: Soft-oboustranný pánevní chránič v ceně

 

 

 

Tento nejprodávanější produkt Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell můžete koupit nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii hokejové doplňky! Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této kategorie v akci.

Levný výrobek Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh SR, Senior, XS od populární značky Winnwell jde nakoupit na našich stránkách nyní za parádní cenu. Nyní můžete mít za 690 Kč.