Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh YTH, Dětská, XS

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh YTH  jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj Dámské... více informací »
Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh YTH
Značka: Winnwell
719 Kč
DO OBCHODU >
Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh YTH  jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj Dámské...

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh YTH  jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh YTH  jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. Lehký, integrovaný a  pevný suspenzor ochrání vaše intimní partie, ale zároveň neomezuje v pohybu.

Kompresní hokejové šortky značky WinnWell jsou ideální pro hokejové hráčky, jenž hledají pohodlné a příjemné spodky pod hokejové kalhoty. Díky síťovanému polyesterovému materiálu jsou kraťasy velmi vzdušné. Anatomicky tvarovaný suspenzor zajistí spolehlivou ochranu citlivých parti a drží na svém místě, díky pružným páskům.

Suché zipy na kalhotech suplují funkci podvazků a svěle drží štulpny na správném místě.

 

Specifikace

Materiál: Prodyšná polyesterová síťovina
Ochrana zabezpečena: Pánevní chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legínou gumou
Ochranu: Soft-oboustranný pánevní chránič v ceně


Výjimečný a žádaný produkt Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh YTH, Dětská, XS můžete pořídit mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené rubrice hokejové doplňky. Nyní získáte skvělé produkty ze zmíněné sekce v akci.

Nejprodávanější kousek Winnwell Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh YTH, Dětská, XS originál od značky Winnwell pohodlně nakoupíte tady teď právě za rozumné peníze! V současnosti za 719 Kč.