Winnwell Hokejka Winnwell Q11 Grip 2017 SR, Senior, 95, L, PS119

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q11. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q11 Grip 2017 SR
Značka: Winnwell
2 199 Kč
DO OBCHODU >
Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q11. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi...

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q11. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče.

Profesionální hokejka na lední hokej Winnwell Q11 SR. Druhý nejvyšší model řady Q Series. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro nejnáročnější hráče. Hokejka Winnwell Q11 má stejně jako celá řada Q Series gripovou úpravu shaftu. Ideální hokejka do poloprofesionálních soutěží – I. a II. liga. Špičková hokejka s hmotností kolem 445 gramů. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem!
gripová úprava čepel: PMI Foam + Blade grip
určení: profesionální a poloprofesionální hráči – 1. a 2. liga
hmotnost: 445 gramů (SR model)
délka hole: 167 cm

Povedený kus Winnwell Hokejka Winnwell Q11 Grip 2017 SR, můžete koupit bezstarostně tady na webu v oblíbené kategorii hokejky! Nyní si můžete koupit jiné výrobky ze zmíněné rubriky za parádní cenu!

Často hledaný produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q11 Grip 2017 SR, Senior, 95, L, PS119 od naší známé značky Winnwell máte možnost získat u nás opravdu výhodně. Právě nyní za 2 199 Kč.