Winnwell Hokejka Winnwell Q11 PRO SR 2017, Senior, 95, L, PS155

Profesionální hokejka na lední hokej Winnwell Q11 SR. Nejkvalitnější hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q11 PRO SR 2017
Značka: Winnwell
2 199 Kč
DO OBCHODU >
Profesionální hokejka na lední hokej Winnwell Q11 SR. Nejkvalitnější hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi...

Profesionální hokejka na lední hokej Winnwell Q11 SR. Nejkvalitnější hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro nejnáročnější hráče.

Profesionální hokejka na lední hokej Winnwell Q11 SR. Druhý nejvyšší model řady Q Series. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro nejnáročnější hráče. Hokejka Winnwell Q11 má stejně jako celá řada Q Series gripovou úpravu shaftu. Ideální hokejka do poloprofesionálních soutěží – I. a II. liga. Špičková hokejka s hmotností kolem 445 gramů. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem!
gripová úprava čepel: PMI Foam + Blade grip
určení: profesionální a poloprofesionální hráči – 1. a 2. liga
hmotnost: 445 gramů (SR model)
délka hole: 167 cm

Velmi prodávaný kus Winnwell Hokejka Winnwell Q11 PRO SR 2017, Senior, 95, L, PS155 lze sehnat rovnou tady na našem webu zařazený v sekci hokejky! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q11 PRO SR 2017, Senior, 95, L, PS155 od značky se skvělou pověstí Winnwell pohodlně seženete v naší internetové nabídce opravdu výhodně. Na našich stránkách za 2 199 Kč.