Winnwell Hokejka Winnwell Q7 Grip 2017 SR, Senior, 85, L, PS119

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q7 Grip 2017 SR
Značka: Winnwell
1 499 Kč
DO OBCHODU >
Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi...

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče.

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro hráče krajských přeborů a náročné hobby hráče.Hokejka Winnwell Q7 má stejně jako celá řada Q Series gripovou úpravu shaftu. Ideální hokejka do mládežnickcýh kategorií. Špičková hokejka s hmotností kolem 550 gramů. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem! shaft: gripová úprava čepel: Poly-Air-Bond určení: amatérští a hobby hráči – krajský přebor a liga neregistrovaných hmotnost: 550 gramů (SR model) délka hole: 167 cm

Výjimečný kousek Winnwell Hokejka Winnwell Q7 Grip 2017 SR, Senior, 85, L, PS119 lze zakoupit mimo jiné tady na stránkách umístěný v rubrice hokejky! Získejte ostatní zboží z této rubriky na pár kliknutí.

Zlevněný kus Winnwell Hokejka Winnwell Q7 Grip 2017 SR, Senior, 85, L, PS119 od známého dodavatele Winnwell máte možnost dostat zde teď pořád výhodně! Pouze nyní za 1 499 Kč.