Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2017 INT, Intermediate, 65, R, PS119

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi... celý popis>
Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2017 INT
Značka: Winnwell
1 449 Kč
DO OBCHODU >

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče.

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče. Špičková hokejka s hmotností kolem 495 gramů (u SR modelu). Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem! shaft: gripová úprava čepel: Carbon určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči hmotnost: 495 gramů (SR model) délka hole: 155 cm

Unikátní a žádaný produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2017 INT, Intermediate, pořídíte pohodlně tu na našich stránkách v kategorii hokejky! Prozkoumejte parádní zboží z této populární rubriky za super cenu.

Kvalitní a žádaný produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2017 INT, Intermediate, 65, R, PS119 od značky s dlouholetou tradicí Winnwell pohodlně dostanete bezpečně online ve výprodejové akci. Výhodně teď u nás za 1 449 Kč.