Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2017 SR, Senior, 85, R, PS119

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2017 SR
Značka: Winnwell
1 499 Kč
DO OBCHODU >
Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi...

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče.

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče. Špičková hokejka s hmotností kolem 495 gramů (u SR modelu). Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem! shaft: gripová úprava čepel: Carbon určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči hmotnost: 495 gramů (SR model) délka hole: 167 cm


Tento neodolatelný produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 máte možnost získat bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice hokejky! Nyní získáte parádní zboží z této populární rubriky za skvělou cenu!

Akční a ve slevě kousek Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2017 SR, Senior, 85, R, PS119 od značky Winnwell najdete právě teď v nabídce napořád výhodně! Ceny od 1 499 Kč.