Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2019 SR, Senior, 95, R, PS119

Zajímavý kus Winnwell Hokejka Winnwell Q9 můžete sehnat zrovna tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii hokejky. Podívejte se na ještě... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2019 SR
Značka: Winnwell
1 849 Kč
DO OBCHODU >
Zajímavý kus Winnwell Hokejka Winnwell Q9 můžete sehnat zrovna tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii hokejky. Podívejte se na ještě...

Zajímavý kus Winnwell Hokejka Winnwell Q9 můžete sehnat zrovna tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii hokejky. Podívejte se na ještě další zboží z této oblíbené kategorie za super peníze. Oblíbená hokejka Winnwell Q9 Grip určená  pro náročné hráče  a poloprofesionály pro sezónu 2019/20

Oblíbená hokejka Winnwell Q9 Grip určená  pro náročné hráče  a poloprofesionály pro sezónu 2019/20.

Nová velmi kvalitní hokejka Winnwell Q9 Grip, povedená hokejka v atraktivním černém designu. Hokejka Winnwell Q9 má oproti vyšším modelům (Q13, Q11) užší shaft, proto je velmi příjemná do ruky, k tomu dopomáhá kvalitní grip po celé délce shaftu, hokejka tak neklouže v rukách. Oproti předchozím modelům je čepel zase o něco tužší, což zaručí pohotovou střelu. Mezi největší přednosti hokejky Winnwell Q9 Pro pak patří její odolnost s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče krajských přeborů.

Popis:

  • shaft:        gripová úprava
  • čepel:       Carbon
  • určení:      poloprofesionální a nároční amatérští hráči
  • hmotnost: 495 gramů (SR model)

 

Tento skvělý kousek Winnwell Hokejka Winnwell Q9 Grip 2019 SR, Senior, 95, R, PS119 od značky s dlouholetou historií Winnwell lze získat v naší nabídce za extra cenu. Stojí teď u nás 1 849 Kč.