Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 INT, Intermediate, 65, R, PS119

Akční produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO máte možnost pořídit ještě tu na stránkách umístěný v sekci hokejky! Nyní můžete získat... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 INT
Značka: Winnwell
1 999 Kč
DO OBCHODU >
Akční produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO máte možnost pořídit ještě tu na stránkách umístěný v sekci hokejky! Nyní můžete získat...

Akční produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO máte možnost pořídit ještě tu na stránkách umístěný v sekci hokejky! Nyní můžete získat parádní výrobky z této oblíbené rubriky ve slevě.
Kompozitová hokejka Winnwell Q9 PRO Grip  – velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Kompozitová hokejka Winnwell Q9 PRO Grip  – velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Odolná a zároveň velice lehká hokejka s hmotností 485 gramů v atraktivním černém designu. Hokejka Winnwell Q9 PRO má oproti vyšším modelům (Q13, Q11) užší shaft, proto je velmi příjemná do ruky, k tomu dopomáhá kvalitní grip po celé délce shaftu, hokejka tak neklouže v rukách. Oproti předchozím modelům je čepel zase o něco tužší, což zaručí pohotovou střelu. Mezi největší přednosti hokejky Winnwell Q9 PRO pak patří její odolnost s velmi nízkou váhou

Popis:

  • shaft: gripová úprava
  • čepel: Carbon/uhlík
  • určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči
  • hmotnost: 495 gramů (SR model)
  • délka: 154cm
Tento velmi oblíbený produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 INT, Intermediate, 65, R, PS119 originál od značky Winnwell najdete aktuálně na našich stránkách extra se slevou. Akční cena již od 1 999 Kč.