Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 85, R, PS188

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží. Hokejka Winnwell Q9... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR
Značka: Winnwell
2 099 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží. Hokejka Winnwell Q9...

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Popis:

Odolná a zároveň velice lehká hokejka s hmotností 485 gramů v atraktivním černém designu. Hokejka Winnwell Q9 PRO má oproti vyšším modelům (Q13, Q11) užší shaft, proto je velmi příjemná do ruky, k tomu dopomáhá kvalitní grip po celé délce shaftu, hokejka tak neklouže v rukách. Oproti předchozím modelům je čepel zase o něco tužší, což zaručí pohotovou střelu. Mezi největší přednosti hokejky Winnwell Q9 PRO pak patří její odolnost s velmi nízkou váhou.

Detail:

  • shaft: gripová úprava
  • čepel: Carbon/uhlík
  • určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči
  • hmotnost: 495 gramů (SR model)


Kvalitní produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO je k sehnání bez problémů tu na stránkách v oblíbené sekci hokejky! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní zboží ve zmiňované rubrice za super cenu!

Zlevněný produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 85, R, PS188 od značky se skvělou pověstí Winnwell jednoduše můžete získat právě teď u nás pořád výhodně. Teď za akční cenu 2 099 Kč.