Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO SR 2016, Senior, 95, R, PS124

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO SR 2016
Značka: Winnwell
1 599 Kč
DO OBCHODU >
Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi...

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče.

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q9. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče. Špičková hokejka s hmotností kolem 485 gramů (u SR modelu). Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem! shaft: gripová úprava čepel: Epoxy Foam + blade grip určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči – krajský přebor a 2. liga hmotnost: 485 gramů (SR model) délka hole: 167 cm

Kvalitní a velmi žádaný kousek Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO SR 2016, Senior, 95, lze získat také tu na našem webu ve známé sekci hokejky! Nyní získáte kvalitní produkty z naší rubriky za extra cenu!

Ve slevě produkt Winnwell Hokejka Winnwell Q9 PRO SR 2016, Senior, 95, R, PS124 od top výrobce Winnwell jde nakoupit právě zde za nejnižší cenu! V současnosti za 1 599 Kč.