Winnwell Hokejka Winnwell RXW Classic SR, Senior, R, PS119

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních hráčů. Dřevěná... celý popis>
Winnwell Hokejka Winnwell RXW Classic SR
Značka: Winnwell
1 169 Kč
DO OBCHODU >

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních hráčů.

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních hráčů. Tato dřevěná hokejka přináší vysokou kvalitu za skvělou cenu, což jistě ocení každý amatérský hokejista, ať už mezi mantinely na zimním stadionu či na rybníku.

Díky skvělým vlastnostem je oblíbená mezi hobbíky. Při výrobě byl kladen velký důraz zejména na nižší hmotnost a vysokou odolnost hokejky. Shaft má klasicky zaoblené hrany a díky tomu sedí pevně a příjemně v ruce, čímž umožňuje lepší kontrolu a neklouže.

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminované dřevo

Konstrukce čepele:

Zpevňující jádro se zesíleným vysoce odolným sklolaminátem

Zahnutí: PS 119

Výška: 158cm

Tento neodolatelný kousek Winnwell Hokejka Winnwell RXW Classic SR, Senior, lze nakoupit teď tu na webu v populární sekci hokejky. Nyní si můžete pořídit zlevněné výrobky z této kategorie ve výprodejové akci.

Tento velmi oblíbený produkt Winnwell Hokejka Winnwell RXW Classic SR, Senior, R, PS119 od výrobce se zárukou kvality Winnwell můžete dostat právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu! Výhodně teď u nás za 1 169 Kč.