Winnwell Hokejka Winnwell RXW1 Wood YTH, Dětská, Rovná, PS119

Nová dřevěná hokejka Winnwell RXW1 Wood klasická dřevěná hokejka WinnWell s dřevěnou čepelí modelové řady RXW Nová dřevěná hokejka... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell RXW1 Wood YTH
Značka: Winnwell
490 Kč
DO OBCHODU >
Nová dřevěná hokejka Winnwell RXW1 Wood klasická dřevěná hokejka WinnWell s dřevěnou čepelí modelové řady RXW Nová dřevěná hokejka...

Nová dřevěná hokejka Winnwell RXW1 Wood klasická dřevěná hokejka WinnWell s dřevěnou čepelí modelové řady RXW

Nová dřevěná hokejka Winnwell RXW1 Wood klasická dřevěná hokejka WinnWell s dřevěnou čepelí modelové řady RXW. Nejpoužívanější dřevěná hokejová hůl ve své kategorii. Super hokejka s velmi dlouhou životností a nesmírně pevnou a odolnou čepelí. Tato dřevěná hokejka přináší vysokou kvalitu za skvělou cenu, což jistě ocení každý amatérský hokejista, ať už na zimním stadionu mezi mantinely či na rybníku. Díky skvělým vlastnostem je oblíbená mezi  hobbíky.

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminované dřevo

Konstrukce čepele:

Dřeva

   Zahnutí:                                                                                     PS-119

   Délka hole:                                                                                128cm

Tento designový kousek je k dispozici bez obtíží tu na našem webu v sekci hokejky! Máme pro vás ještě ostatní zboží z této známé kategorie za parádní cenu!

Oblíbený a akční kus Winnwell Hokejka Winnwell RXW1 Wood YTH, Dětská, Rovná, PS119 od kvalitního výrobce Winnwell máte možnost najít již dnes opravdu levně. V akci za 490 Kč.