Winnwell Hokejka Winnwell RXW3 ABS YTH, Dětská, Rovná, PS119

Dřevěná hokejka WinnWell RXW3 ABS s čepelí z odolného ABS plastu je určena širokému spektru malých začínajících hráčů. Dřevěná hokejka... celý popis>
Winnwell Hokejka Winnwell RXW3 ABS YTH
Značka: Winnwell
619 Kč
DO OBCHODU >

Dřevěná hokejka WinnWell RXW3 ABS s čepelí z odolného ABS plastu je určena širokému spektru malých začínajících hráčů.

Dřevěná hokejka WinnWell RXW3 ABS s čepelí z odolného ABS plastu je určena širokému spektru malých začínajících hráčů. Tato dřevěná hokejka přináší vysokou kvalitu za skvělou cenu, což jistě ocení každý hokejista, ať už mezi mantinely na zimním stadionu či na rybníku.

Díky skvělým vlastnostem hole si ji oblíbí každý hobby hráč. Při výrobě byl kladen velký důraz zejména na nižší hmotnost a vysokou odolnost hokejky. Shaft má klasicky zaoblené hrany a díky tomu sedí pevně v ruce a neklouže.

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminované dřevo

Konstrukce čepele:

ABS laminované

Zahnutí: PS-119

Vysoce kvalitní produkt Winnwell Hokejka Winnwell RXW3 ABS YTH, Dětská, Rovná, PS119 lze zakoupit právě zde na stránkách zařazený v sekci hokejky! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu.

Tento akční produkt Winnwell Hokejka Winnwell RXW3 ABS YTH, Dětská, Rovná, PS119 od populárního výrobce Winnwell naleznete v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Právě nyní za 619 Kč.