Winnwell Hokejová branka Winnwell 28″ PVC (2ks), 28″

Dvě dětské skládací branky na hokej Winnwell Mini Set PVC. Dětské skládací branky na hokej Winnwell Mini Set PVC. Součástí balení jsou čtyři... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 28" PVC (2ks)
Značka: Winnwell
1 200 Kč
DO OBCHODU >
Dvě dětské skládací branky na hokej Winnwell Mini Set PVC. Dětské skládací branky na hokej Winnwell Mini Set PVC. Součástí balení jsou čtyři...

Dvě dětské skládací branky na hokej Winnwell Mini Set PVC.

Dětské skládací branky na hokej Winnwell Mini Set PVC. Součástí balení jsou čtyři plastové hokejkydva míčky, dvě plachty brankáře a dva přenosné vaky. Nejmenší branka z kolekce značky WINNWELL. Branka je již složená, nemusíte natahovat síť, plachtu, ani montovat konstrukci. Branku pouze rozložíte během několika sekund a můžete začít hrát. Branka je opatřena střeleckým terčem/brankářem, pokud nebudete chtít trénovat na brankáře, stačí branku otočit (plachtou dolů) a máte připravenou branku bez terče. Branka s praktickým využitím.

Specifikace dětské branky Winnwell Mini PVC
  • plastová konstrukce
  • jednoduché a rychlé sestavení
  • polyesterová síť
  • součástí balení tréninkový brankář (střelecká plachta) 2x, čtyři plastové hokejky s míčkem, dvě tašky pro přenášení
  • rozměry: 28″ x 20″ x 20″ (71cm x 50cm x 50cm)
  • váha: 2,9 kg

 

Velmi oblíbený produkt máte možnost dostat teď tady na webu umístěný v kategorii hokejové doplňky! Vyhledejte si akční produkty ve zmiňované sekci za super ceny.

Tento kvalitní a levný výrobek Winnwell Hokejová branka Winnwell 28" PVC (2ks), 28" od dodavatele s dlouholetou historií Winnwell snadno seženete aktuálně na webu výhodně! Aktuálně stojí u nás 1 200 Kč.