Winnwell Hokejová branka Winnwell 31″ Mini Quiknet Set, 31″

Branka WinnWell Perform Mini Set 31" tato branka je určená pro malé dětské hráče, která slouží k nácviku hokeje i mimo led. Branka WinnWell... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 31" Mini Quiknet Set
Značka: Winnwell
1 099 Kč
DO OBCHODU >
Branka WinnWell Perform Mini Set 31" tato branka je určená pro malé dětské hráče, která slouží k nácviku hokeje i mimo led. Branka WinnWell...

Branka WinnWell Perform Mini Set 31″ tato branka je určená pro malé dětské hráče, která slouží k nácviku hokeje i mimo led.

Branka WinnWell Perform Mini Set 31″ tato branka je určená pro malé dětské hráče, která slouží k nácviku hokeje i mimo led.

 V balení setu jsou dvě minihokejky a míček z materiálu EVA. Konstrukce branky je z odolné oceli, takže branka vydrží i hrubší zacházení. Síť se snadno instaluje, díky systému QuikNet a  branka má  plastové zakončení.

Popis

Nejúplnější Mini Net Set , ocelová konstrukce odpovídá naší regulační sítě, zatímco Mini Hole, EVA Pěna Míč a Shooting Target zajistit hodiny zábavy.

Obsahuje plastové nožičky na ochranu podlah.

Specifikace

Velikost:

31″ x 21″ x 12″

Trubky:

Autentické ocelové trubky

Stavební:

Konstrukce svorky (montáž bez
nástrojů) Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny

Materiál:

Quik  síťová soustava

 

Tento velmi žádaný výrobek máte možnost najít také tady na našich stránkách zařazený v rubrice hokejové doplňky! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této kategorie za extra cenu!

Neodolatelný produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 31" Mini Quiknet Set, 31" od společnosti s výborným jménem Winnwell lze získat na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Levně za cenu 1 099 Kč.