Winnwell Hokejová branka Winnwell 31″ Proform Mini Quiknet Set, 31″

Branka WinnWell Perform Mini Set 31" slouží k tréninku hokeje i mimo led a je určná pro malé hráče. Branka WinnWell Perform Mini Set 31" slouží k... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 31" Proform Mini Quiknet Set
Značka: Winnwell
1 099 Kč
DO OBCHODU >
Branka WinnWell Perform Mini Set 31" slouží k tréninku hokeje i mimo led a je určná pro malé hráče. Branka WinnWell Perform Mini Set 31" slouží k...

Branka WinnWell Perform Mini Set 31″ slouží k tréninku hokeje i mimo led a je určná pro malé hráče.

Branka WinnWell Perform Mini Set 31″ slouží k tréninku hokeje i mimo led a je určená pro malé hráče.

Balení obsahuje dvě plastové minihokejky a míček z materiálu EVA. Konstrukce branky je z odolné oceli, takže branka vydrží i hrubší zacházení.  Síť se snadno instaluje, díky systému QuikNet. Branka má plastové zakončení, tak s ní můžete nacvičovat kdekoliv bez obav, že byste poškodili nebo poškrábali podlahu.

Popis

Nejautentičtější Mini Net Set k dispozici. Ocelová konstrukce ProForm odpovídá tvaru sítí na ledě a chránič dokončuje autentický vzhled.

Obsahuje 2 mini hole, míček a plastové nožičky na ochranu podlah.

Specifikace

Velikost: 31″ x 18″ x 14″
Trubky: Autentické ocelové trubky (základna ProForm)
Stavební: Přichycení konstrukce klipu (montáž bez nástrojů)
Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny. Systém Quik Net Mesh.


Často hledaný produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 31″ Proform Mini Quiknet Set, máte možnost koupit teď tady na webu v oblíbené rubrice hokejové doplňky! Připravili jsme ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny!

Tento kvalitní produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 31" Proform Mini Quiknet Set, 31" značky Winnwell můžete sehnat na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně! V akci od 1 099 Kč.