Winnwell Hokejová branka Winnwell 36″ Heavy Duty, Heavy Duty, 36″

Tento exkluzivní produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 36" Heavy Duty, Heavy Duty, můžete nakoupit právě zde tu na našem webu v oblíbené rubrice... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 36" Heavy Duty
Značka: Winnwell
1 790 Kč
DO OBCHODU >
Tento exkluzivní produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 36" Heavy Duty, Heavy Duty, můžete nakoupit právě zde tu na našem webu v oblíbené rubrice...

Tento exkluzivní produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 36″ Heavy Duty, Heavy Duty, můžete nakoupit právě zde tu na našem webu v oblíbené rubrice hokejové doplňky! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Oblíbená značka Winnwell dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky. Podívejte se sami! Branka na hokej Winnwell Heavy Duty 36″ určená pro malé začínající hokejisty  a je ideální pro střelbu pukem.

Branka na hokej Winnwell Heavy Duty 36″ určená pro malé začínající hokejisty  a je ideální pro střelbu pukem.

Branka je menší než klasická hokejová branka, proto je ideální volbou pro mladé hokejisty!

Malá hokejová branka, která je vyrobena z odolné kovové konstrukce. Branka je uzpůsobena pro střelbu pukem, je tak ideální pro trénink střelby. Jednotlivé kusy konstrukce snadno zacvaknete k sobě díky systému „snap clip“. Síť k brance upevníte pomocí pásků se suchým zipem

Popis

Nejvytíženější branka v našem sortimentu. Ocelové trubky a polyesterové pletivo jsou konstruovány speciálně pro použití s hokejovými puky.

Specifikace

Velikost:

36″ x 24″ x 12″     (92 x 61 x 30cm)

Trubky:

1,5″ trubky pro těžký provoz(Heavy Duty)

Typ hry:

Navrženo pro trénink s hokejovými puky

Stavební:

Přichycení klipu  pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě

Materiál:

25 000 D vysoce odolné polyesterové pletivo

plastové konce na ochranu podlahy

Povedený kousek Winnwell Hokejová branka Winnwell 36" Heavy Duty, Heavy Duty, 36" od skvělého výrobce Winnwell můžete dostat teď za báječnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 1 790 Kč.