Winnwell Hokejová branka Winnwell 54″, 54″

Hokejová branka Winnwell 54" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink. Hokejová branka Winnwell 54" je stabilní branka, která... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 54"
Značka: Winnwell
2 099 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová branka Winnwell 54" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink. Hokejová branka Winnwell 54" je stabilní branka, která...

Hokejová branka Winnwell 54″ je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink.

Hokejová branka Winnwell 54″ je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink. Pevná a stabilní konstrukce branky s ocelovými trubkami .

Branka je menší než klasická hokejová branka, proto je ideální volbou pro malé hokejisty!

Branka vhodná na domácí hokej, florbal a další sporty. Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě. Lehká, stabilní tréninková branka o rozměrech 54″, díky své velikosti je velmi snadno přenosná a nedoporučujeme na branku střílet klasickým hokejovým pukem.

 

Popis

Ideální pro hráče, kteří hledají ocelovou branku, která je lehká a snadno se přepravuje.

Specifikace

Velikost:

54″ x 44″ x 20″       (137 x 112 x 51cm)

Trubky:

Těžké 1″ trubky

Stavební:

Konstrukce svorky (montáž bez
nástrojů) Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny

Materiál:

8,00D polyesterová síťovina

 


Výjimečný a žádaný produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 54″, 54″ jde pořídit bezstarostně na webu umístěný v rubrice hokejové doplňky. Nyní koupíte ještě jiné kusy z této známé sekce za výprodejovou cenu.

Nový produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 54", 54" od známého dodavatele Winnwell snadno můžete najít právě teď v nabídce opravdu výhodně. Momentálně v akci za 2 099 Kč.