Winnwell Hokejová branka Winnwell 54″ PVC, 54″

Hokejová branka Winnwell 54" se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího hokeje, florbalu nebo dalších sportů.... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 54" PVC
Značka: Winnwell
1 299 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová branka Winnwell 54" se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího hokeje, florbalu nebo dalších sportů....

Hokejová branka Winnwell 54″ se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího hokeje, florbalu nebo dalších sportů.

Hokejová branka Winnwell 54″ se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího hokeje, florbalu nebo dalších sportů. S plastovou brankou  si užijete zábavu.

Branku složíte během několika sekund a to bez použití nářadí. Jednotlivé kusy branky k sobě stačí jen zacvaknout . Plastová branka je lehká, a tak ji můžete bez větší námahy přenášet. Díky snadnému skládání a praktické tašce je lehce přenositelná.

Ideální pro malé dětské hráče, branka  je lehká a snadno se přepravuje.

Specifikace

Velikost:

54″ x 44″ x 44″

Trubky:

Vysunuté 1,25″ PVC trubky

Stavební:

Není vyžadována žádná montáž.

Materiál:

2 400D polyesterová síťovina

Zahrnuje:

Přepravní pouzdro pro snadnou přenositelnost


Kvalitní a žádaný produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 54″ PVC, 54″ lze získat právě teď tady a teď na našem webu umístěný v rubrice hokejové doplňky! Podívejte se na zcela nové výrobky z této známé rubriky za skvělou cenu.

Tento akční produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 54" PVC, 54" od oblíbené značky Winnwell jednoduše pořídíte právě teď v nabídce za báječnou cenu! Teď za akční cenu 1 299 Kč.