Winnwell Hokejová branka Winnwell 60″, 60″

Hokejová branka Winnwell 60" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Hokejová branka... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 60"
Značka: Winnwell
1 790 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová branka Winnwell 60" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Hokejová branka...

Hokejová branka Winnwell 60″ je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Hokejová branka Winnwell 60″ je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Branka je menší než klasický rozměr hokejové branky, proto je ideální volbou pro menší hokejisty!

Má pevnou a stabilní konstrukci branky s trubkami s oceli. Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě.

Popis

Ideální pro hráče, kteří hledají ocelovou branku, která je lehká a snadno se přepravuje.

Specifikace

Velikost:

60″ x 44″ x 24″   (152 x 112 x 61cm)

Trubky:

1,25″ trubky /ocel

Stavební:

Konstrukce svorky (montáž bez
nástrojů) Drátové svary RoadEZ

Materiál:

10,000D polyesterová síť

Tento velmi žádaný produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell máte možnost najít pohodlně tady na stránkách v kategorii hokejové doplňky. Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky ve zmíněné rubrice snadno online!

Tento výjimečný produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 60", 60" od přední společnosti Winnwell jde koupit právě zde až neuvěřitelně levně. Nabídka již od 1 790 Kč.