Winnwell Hokejová branka Winnwell 60″ Quik Net, 60″

Neodolatelný kus Winnwell Hokejová branka Winnwell 60" Quik Net, 60" máte možnost koupit lehce tady na stránkách ve známé rubrice hokejové doplňky.... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 60" Quik Net
Značka: Winnwell
2 990 Kč
DO OBCHODU >
Neodolatelný kus Winnwell Hokejová branka Winnwell 60" Quik Net, 60" máte možnost koupit lehce tady na stránkách ve známé rubrice hokejové doplňky....

Neodolatelný kus Winnwell Hokejová branka Winnwell 60″ Quik Net, 60″ máte možnost koupit lehce tady na stránkách ve známé rubrice hokejové doplňky. Připravili jsme parádní zboží z této známé sekce za výhodnou cenu. Tréninková hokejová branka Winnwell 60″ Quik Net je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Tréninková hokejová branka Winnwell 60″Quik Net je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Pevná a stabilní konstrukce branky s trubkami. Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě.

Popis

Připevňují na 60″ branku síť.

Specifikace

 

 

Ideální pro hráče, kteří hledají ocelovou síť, která je lehká a snadno se přepravuje. Patentovaný mesh systém QuikNet výrazně zkracuje dobu nastavení.

QuickNet mesh systém out provádí tradiční síťovou instalaci.

Velikost:

60″ x 44″ x 24″

Trubky:

1,25″ trubky ocel

Stavební:

Konstrukce svorky (montáž bez
nástrojů) Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny

Materiál:

10,000D polyesterová síť

Trubky:

Flexibilní laminátové trubky

 

 

 

 

 
Tento akční a ve slevě výrobek Winnwell Hokejová branka Winnwell 60" Quik Net, 60" od skvělého výrobce Winnwell máte možnost najít právě teď u nás trvale výhodně. Ceny již od 2 990 Kč.