Winnwell Hokejová branka Winnwell 72″ Heavy Duty, Heavy Duty, 72″

Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby pukem nebo míčkem. Hokejová branka... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty
Značka: Winnwell
6 890 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby pukem nebo míčkem. Hokejová branka...

Hokejová branka Winnwell 72″ Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby pukem nebo míčkem.

Hokejová branka Winnwell 72″ Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby pukem nebo míčkem.

Pevná,stabilní a robustnější konstrukce branky s trubkami o průměru 5 cm.Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě.

Branka je vhodná pro střelbu klasickým pukem.

Popis

Nejoblíbenější těžká síť v našem sortimentu. Ocelové trubky a polyesterové pletivo jsou konstruovány speciálně pro použití s hokejovými puky.

Specifikace

Velikost:

72″ x 48″ x 32″

Trubky:

2″ trubky pro vysoké zatížení

Materiál:

25 000 D vysoce odolné polyesterové pletivo

 

Tento oblíbený výrobek Winnwell Hokejová branka Winnwell 72″ Heavy Duty, jde koupit prostě tady na našem webu umístěný v sekci hokejové doplňky! Nyní koupíte kvalitní výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci!

Tento levný výrobek Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty, Heavy Duty, 72" od předního výrobce Winnwell lze nakoupit zde teď za parádní cenu. Aktuálně stojí u nás 6 890 Kč.