Winnwell Hokejová čepel Winnwell Q5 SR, Senior, R, PS119

Oblíbený a akční produkt máte možnost sehnat ještě tu na webu v oblíbené rubrice hokejky. Připravili jsme ještě jiné zboží ve zmíněné sekci... více informací »
Winnwell Hokejová čepel Winnwell Q5 SR
Značka: Winnwell
1 049 Kč
DO OBCHODU >
Oblíbený a akční produkt máte možnost sehnat ještě tu na webu v oblíbené rubrice hokejky. Připravili jsme ještě jiné zboží ve zmíněné sekci...

Oblíbený a akční produkt máte možnost sehnat ještě tu na webu v oblíbené rubrice hokejky. Připravili jsme ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Čepel WinnWell Q5 SR  je kvalitní čepel určená pro hobby hráče, ale i poloprofesionální hráče ledního hokeje nebo hokejbalu.

Čepel WinnWell Q5 SR  je kvalitní čepel určená pro hobby hráče, ale i poloprofesionální hráče ledního hokeje nebo hokejbalu, kteří hledají optimální poměr mezi cenou a výkonem.

Konstrukce ze skelného vlákna zaručuje maximální odolnost a stálé vlastnosti. Jádro z polyuretanové pěny tlumí nárazy. Díky svým vlastnostem a variabilitě je tato čepel ideální volbou pro široké spektrum hráčů.

Popis:

ZAHNUTÍ ČEPELE  PS119 (SR)

VHODNÉ PRO VŠECHNY STANDARDNÍ SHAFTY

POLYURETANOVÁ PĚNA ČEPEL JÁDRO

POVRCH UDC KŮŽE

Zcela unikátní produkt Winnwell Hokejová čepel Winnwell Q5 SR, Senior, R, PS119 od našeho výrobce Winnwell jednoduše pořídíte u nás právě za super cenu! Akční ceny od 1 049 Kč.