Winnwell Hokejové podvazky Winnwell Original, Senior

Akční a ve slevě produkt Winnwell Hokejové podvazky Winnwell máte možnost najít mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové... více informací »
Winnwell Hokejové podvazky Winnwell Original
Značka: Winnwell
490 Kč
DO OBCHODU >
Akční a ve slevě produkt Winnwell Hokejové podvazky Winnwell máte možnost najít mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové...

Akční a ve slevě produkt Winnwell Hokejové podvazky Winnwell máte možnost najít mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky! Nyní získáte ještě jiné produkty z naší sekce za super peníze. Hokejové podvazky Winnwell Original tradiční hokejové podvazky  na lední hokej s širokou gumou, která neškrtí v pase.

Hokejové podvazky Winnwell Original tradiční hokejové podvazky  na lední hokej s širokou gumou, která neškrtí v pase.

Délku podvazků lze nastavit podle libosti. Při zachycení ke štulpnám slouží kovová očka, která se jen tak nerozbijí. Podvazky jsou určeny  na lední hokej a mají širokou měkkou gumou, která neškrtí v pase.

Popis

Profesionální kvalita

Specifikace

Výrobní:

Heavy-duty 2 tkaný elastický pas s Velcro uzávěry

Klipy:

4 nastavitelné protiskluzové podvazkové svorky

Vysoce kvalitní kousek Winnwell Hokejové podvazky Winnwell Original, Senior od dodavatele kvalitních produktů Winnwell snadno seženete zde teď extra se slevou! Výhodně za skvělou cenu 490 Kč.