Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2,5m/1ks), náhradní díl, délka 2,5m

Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je... více informací »
Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2
Značka: Winnwell
2 599 Kč
DO OBCHODU >
Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je...

Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je možné vyrobit s vlastním logem a názvem klubu.

Jednotlivé kusy je možné použít jako překážku při trénování stickhandlingu či bruslení. Hráč tak rozvine své schopnosti práce s pukem a naučí se více zvedat nohy, na což se poslední době klade stále větší důraz.

Mantinely lze rovněž využít k vytvoření mini hřiště, například na souboje jeden na jednoho.

Mantinely jsou z měkkého a bezpečného materiálu, proto jsou právě pro tento typ tréninku jako stvořené.

Neodolatelný produkt naleznete teď tady na našich stránkách ve známé rubrice hokejové doplňky. Vyberte si akční výrobky ze zmíněné sekce za super cenu.

Velmi žádaný výrobek Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (2,5m/1ks), náhradní díl, délka 2,5m od kvalitní značky Winnwell jednoduše seženete zde teď právě extra se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 2 599 Kč.