Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks), celková délka 30m, délka 1dílu 2,5m

Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je... více informací »
Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks)
Značka: Winnwell
25 999 Kč
DO OBCHODU >
Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je...

Hokejový molitanový mantinel na rozdělení hřiště pro ty nejmenší začínající hokejisty, který však má i mnohé další využití. Mantinely je možné vyrobit s vlastním logem a názvem klubu.

Tato pomůcka lze využít jako mantinel pro rozdělení hřiště, má ale i spoustu dalších využití.

Jednotlivé kusy je možné použít jako překážku při trénování stickhandlingu či bruslení. Hráč tak rozvine své schopnosti práce s pukem a naučí se více zvedat nohy, na což se poslední době klade stále větší důraz.

Mantinely lze rovněž využít k vytvoření mini hřiště, například na souboje jeden na jednoho.

Mantinely jsou z měkkého a bezpečného materiálu, proto jsou právě pro tento typ tréninku jako stvořené.

Balení obsahuje 12 kusů mantinelů s možností spojení přezkou. Jeden mantinel je dlouhý 2,5 metru, vysoký 20 centimetrů a široký také 20 centimetrů.

Kvalitní produkt naleznete rovněž na našem webu v oblíbené rubrice hokejové doplňky! Podívejte se na jiné produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu. Populární dodavatel Winnwell vám představuje vynikající zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Designový produkt Winnwell Hokejový mantinel Winnwell (30m/12ks), celková délka 30m, délka 1dílu 2,5m od dodavatele s dlouholetou historií Winnwell je k dispozici právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně. Cenově vychází na 25 999 Kč.