Winnwell Hokejový návlek Winnwell SR, tmavě modrá, Senior, XL

Oblíbený a akční produkt Winnwell Hokejový návlek Winnwell SR, tmavě modrá, Senior, XL jde získat přímo tu na našem webu v sekci hokejové kalhoty.... více informací »
Winnwell Hokejový návlek Winnwell SR
Značka: Winnwell
940 Kč
DO OBCHODU >
Oblíbený a akční produkt Winnwell Hokejový návlek Winnwell SR, tmavě modrá, Senior, XL jde získat přímo tu na našem webu v sekci hokejové kalhoty....

Oblíbený a akční produkt Winnwell Hokejový návlek Winnwell SR, tmavě modrá, Senior, XL jde získat přímo tu na našem webu v sekci hokejové kalhoty. Vyhledejte si oblíbené zboží ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Barevné seniorské hokejové návleky Winnwell. Utahování na tkaničky a přezku, pružný klín
v zadním švu. Hráčské návleky na hokejové kalhoty s logem kanadské značky.

Barevné seniorské hokejové návleky Winnwell. Utahování na tkaničky a přezku, pružný klín v zadním švu. Nabízíme také výrobu návleků jiných barev (viz vzorník v galerii) na zakázku. Minimální počet odebraných kusů je 5. Jednotlivé velikosti odpovídají velikostem hokejových kalhot.

  • barevné provedení: červená, černá, modrá, tm.modrá
Akční a ve slevě kousek Winnwell Hokejový návlek Winnwell SR, tmavě modrá, Senior, XL s pečetí kvality od značky Winnwell snadno pořídíte právě levně! Nyní zakoupíte za 940 Kč.