Winnwell Kalhoty Winnwell Pro Stock JR, Junior, L, tmavě modrá

Super kalhoty určené pro mládežnické kategorie, model Winnwell ProStock JR. Maximálně bezpečné kalhoty s vyztuženým chráničem páteře,... více informací »
Winnwell Kalhoty Winnwell Pro Stock JR
Značka: Winnwell
1 190 Kč
DO OBCHODU >
Super kalhoty určené pro mládežnické kategorie, model Winnwell ProStock JR. Maximálně bezpečné kalhoty s vyztuženým chráničem páteře,...

Super kalhoty určené pro mládežnické kategorie, model Winnwell ProStock JR. Maximálně
bezpečné kalhoty s vyztuženým chráničem páteře, kostrče a oblasti ledvin. Velmi
pohodlné, lehké kalhoty, které neomezují hráče v pohybu, možnost rozepnutí nohavice.

Super kalhoty určené pro mládežnické kategorie, model Winnwell ProStock JR. Maximálně bezpečné kalhoty s vyztuženým chráničem páteře, kostrče a oblasti ledvin. Velmi pohodlné, lehké kalhoty, které neomezují hráče v pohybu, možnost rozepnutí nohavice. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem!


Často hledaný produkt můžete získat bezprostředně na našich stránkách zařazený v kategorii hokejové kalhoty. Máme pro vás zcela nové produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova!

Akční a ve slevě produkt Winnwell Kalhoty Winnwell Pro Stock JR, Junior, L, tmavě modrá od přední společnosti Winnwell jde pořídit aktuálně pořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 1 190 Kč.