Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Compression SR, Senior, XS

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejisty, kteří hledají funkční prádlo pod hokejovou... celý popis>
Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Compression SR
Značka: Winnwell
849 Kč
DO OBCHODU >

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejisty, kteří hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj.

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejisty, kteří hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj.

Lehký, anatomicky tvarovaný a pevný suspenzor ochrání, ale zároveň neomezuje v pohybu. Použitý materiál skvěle odvádí vlhkost. Suché zipy na nohavicích suplují funkci podvazků a skvěle drží štulpny na správném místě. Pohodlné a příjemné spodky, které mají kompresní střih a jsou vhodné pod hokejové kalhoty.

Materiál: Polyester, Spandex

Specifikace:

Výrobní:

Odvod vlhkosti polyester/spandex shell

Ochrana zabezpečena:

Chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legií

Ochrana:

Suspenzor v ceně

Tento velmi žádaný produkt Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Compression SR, Senior, XS můžete pořídit právě zde tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice hokejové doplňky! Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci.

Akční a ve slevě výrobek Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Compression SR, Senior, XS od známého výrobce Winnwell máte možnost pořídit zrovna dneska za zcela nejnižší cenu. Nyní za 849 Kč.