Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Compression YTH, Dětská, XS

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejisty, kteří hledají funkční prádlo pod hokejovou... celý popis>
Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Compression YTH
Značka: Winnwell
819 Kč
DO OBCHODU >

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejisty, kteří hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj.

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejisty, kteří hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj.

Lehký, anatomicky tvarovaný a pevný suspenzor ochrání, ale zároveň neomezuje v pohybu. Použitý materiál skvěle odvádí vlhkost. Suché zipy na nohavicích suplují funkci podvazků a skvěle drží štulpny na správném místě. Pohodlné a příjemné spodky, které mají kompresní střih a jsou vhodné pod hokejové kalhoty.

Materiál: Polyester, Spandex

Specifikace:

  • Výrobní:

Odvod vlhkosti polyester/spandex shell

  • Ochrana zabezpečena:

Chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legií

  • Ochrana:

Suspenzor v ceně


Tento vynikající kousek jde koupit prostě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice hokejové doplňky! Najděte si ještě jiné kousky z této známé kategorie za příznivou cenu.

Tento kvalitní produkt Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Compression YTH, Dětská, XS od top značky Winnwell je dostupný v aktuální nabídce opravdu levně! Stojí teď u nás 819 Kč.