Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Mesh SR, Senior, XS

Kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jock Mesh  jsou  oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem. Kraťasy se suspenzorem WinnWell... více informací »
Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Mesh SR
Značka: Winnwell
669 Kč
DO OBCHODU >
Kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jock Mesh  jsou  oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem. Kraťasy se suspenzorem WinnWell...

Kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jock Mesh  jsou  oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem.

Kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jock Mesh  jsou  oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem.

Oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem, který ochrání, ale zároveň neomezuje v pohybu. Síťovaná tkanina zajistí prodyšnost a lehkost. Suché zipy na šortkách suplují funkci podvazků a skvěle drží štulpny na správném místě. Pohodlné a příjemné kraťasy.

 

Specifikace:

  • Výrobní:

Prodyšná polyesterová síťovina

  • Ochrana zabezpečena:

Chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legií

  • Ochranu:

Suspenzor v ceně

 

Hodně povedený výrobek Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Mesh SR, Senior, XS máte možnost sehnat teď tu na stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z naší sekce za rozumné peníze.

Zlevněný kus Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Mesh SR, Senior, XS od společnosti s předním postavením na trhu Winnwell snadno pořídíte právě nyní za super cenu. Výhodně za super cenu 669 Kč.