Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Mesh YTH, Dětská, XXS

Kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jock Mesh  jsou  oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem. Kraťasy se suspenzorem WinnWell... více informací »
Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Mesh YTH
Značka: Winnwell
629 Kč
DO OBCHODU >
Kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jock Mesh  jsou  oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem. Kraťasy se suspenzorem WinnWell...

Kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jock Mesh  jsou  oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem.

Kraťasy se suspenzorem WinnWell  Jock Mesh  jsou  oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem.

Oblíbené pohodlné síťované kraťasy s integrovaným suspenzorem, který ochrání, ale zároveň neomezuje v pohybu. Síťovaná tkanina zajistí prodyšnost a lehkost. Suché zipy na šortkách suplují funkci podvazků a skvěle drží štulpny na správném místě. Pohodlné a příjemné kraťasy.

Specifikace:

  • Výrobní:

Prodyšná polyesterová síťovina

  • Ochrana zabezpečena:

Chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legií

  • Ochrana:

Suspenzor v ceně

Tento diskontní produkt Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Mesh můžete pořídit právě tu na webu v populární rubrice hokejové doplňky. Prozkoumejte ještě ostatní zboží z této oblíbené kategorie za rozumné peníze!

Oblíbený výrobek Winnwell Kraťasy se suspenzorem Winnwell Jock Mesh YTH, Dětská, XXS od našeho známého výrobce Winnwell jde pořídit na našich stránkách nyní opravdu levně. Na našich stránkách za 629 Kč.