Winnwell Lokty Winnwell AMP500 JR, Junior, S

Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů Winnwell, které poskyují dostatečnou ochranu. Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů... více informací »
Winnwell Lokty Winnwell AMP500 JR
Značka: Winnwell
699 Kč
DO OBCHODU >
Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů Winnwell, které poskyují dostatečnou ochranu. Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů...

Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů Winnwell, které poskyují dostatečnou ochranu.

Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů Winnwell, které poskyují dostatečnou ochranu, neomezují v pohybu a jsou lehké. Mají jednoduché upínání a nepřekonatelnou cenu. Oblíbený model juniorských hokejových chráničů na lokty, které jsou díky svému skvělému poměru kvality a ceny ideální volbou všech začínajících i rekreačních hokejistů. Lokty Winnwell AMP500  neomezují hráče v pohybu a nabízí patentovanou technologii NXT, která zabraňuje tvorbě zápachu a bakterií. Kromě toho poskytují i vysokou úroveň ochrany a jednoduché zapínání pomocí systému suchých zipů.

Specifikace

Biceps: Pěna s jednou hustotou
Předloktí: Segmentové předloktí zesílené w/ PE (plastové) vložky
Popruhy: 2dílný páskovací systém – Elastický biceps a předloktí překrývají zámek popruh
Skořepina:  Spoje PE (plast) víčko

 


Oblíbený produkt Winnwell Lokty Winnwell AMP500 JR, je dostupný nyní tady na našich stránkách umístěný v sekci hokejové chrániče loktů. Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci.

Tento unikátní výrobek Winnwell Lokty Winnwell AMP500 JR, Junior, S od přední společnosti Winnwell je k sehnání právě teď u nás v bezva akci! Produkt momentálně prodáváme za 699 Kč.