Winnwell Lokty Winnwell AMP500 YTH (HARD), Dětská, S

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určeny především pro začínající malé hráče nebo hobby hokejisty. Lokty WINNWELL AMP500 jsou... více informací »
Winnwell Lokty Winnwell AMP500 YTH (HARD)
Značka: Winnwell
499 Kč
DO OBCHODU >
Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určeny především pro začínající malé hráče nebo hobby hokejisty. Lokty WINNWELL AMP500 jsou...

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určeny především pro začínající malé hráče nebo hobby hokejisty.

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určených pro začínající hráče ledního hokeje. Jedná se o levné, ale zároveň velmi kvalitní chrániče loktů, které jsou pohodlné, dobře padnou, ale zároveň poskytnou očekávanou ochranu. Označení HARD znamená, že chrániče jsou klasického zpracování z tvrdé skořepiny. Jedná se o oblíbené chrániče za nejlepší cenu! Lokty WINNWELL AMP500 jsou vybavené technologií CLEANSPORT NXT, která odér pouze nemaskuje, ale eliminuje ho a předchází jeho vytváření. To je z hlediska životnosti výstroje klíčové.

Specifikace

Biceps: Pěna s jednou hustotou
Předloktí: Segmentové předloktí zesílené w/ PE (plastové) vložky
Popruhy: 2dílný páskovací systém – Elastický biceps a předloktí překrývají zámek popruh
Skořepina:  Spoje PE (plast) víčko

Tento levný výrobek získáte rovnou na našem webu v oblíbené kategorii hokejové chrániče loktů! Nyní můžete získat další kusy z naší sekce za báječnou cenu!

Hodně žádaný produkt Winnwell Lokty Winnwell AMP500 YTH (HARD), Dětská, S od známého předního výrobce Winnwell snadno můžete získat tady nyní se slevou! Aktuálně za 499 Kč.